Dış Mekan

Tüm dış mekan uygulamalarında şıklık ve estetiğin uyumunu burma teak ile tamamlamak, uzun ömrü ile yılların eskitemediği doğal ahşapların toptan satışını yapmaktayız.
Bahçe ve havuz kenarlerı için dünyanın en nitelikli ağacı olan burma teak decklerin Avrupa’da ki sayılı tedarikçileri arasında bulunan firmamız projelerinizde çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyar.

Dış Mekan Deck

Antibakteriyel özelliklere sahip Teak ağacı kırılgan hale gelmez. Bu nedenle tik ağacı uygulayıcıları, yeni gibi görünmesini sağlamak için koruyucu madde eklemeye gerek bile duymaz. Buna rağmen, zaman zaman doğal güzelliğini arttırmak için bazı cilalama işlemlerinden veya bazı vernik uygulamalarından faydalanabilir.

Outdoor Deck

Additionally, Teak wood with its antibacterial characteristics will not become brittle. The owner of teakwood, therefore, will not even find it necessarily to add a preservative to keep it looking like new. Even so,  it can occasionally benefit from some polishing, or the application of some varnish, to enhance its natural beauty.

Share
× Teklif Al..!