KURUMSAL

TR.
Tropikal Ahşap ve Orman Ürünleri Ltd. Şti. 2004 yılında ahşap ve orman ürünlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız Myanmar ” Burma ” teak kereste ve Afrika’dan iroko, sapelli vb. orman ürünlerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Teak ahşap ürünlerinde, en fazla stok yatırımı yapan, Avrupa’nın sayılı firmalarındandır.
Bu sebeple müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine uygun siparişlerine anında cevap verebilecek kapasitededir. Özellikle yat, dekorasyon ve tersane işletmelerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. İstanbul Pendik’te 9.700 m² açık ve kapalı alan üzerine kurulu fabrikamızda nihai ürünlerin üretimi ve aynı zamanda depolanması yapılmaktadır. Teak ve egzotik kerestelerden parke, lambri, sauna tahtası, deck vb. profil imalatı yapmaktadır.
Ayrıca iştiraki olduğumuz işletmelerimiz, güç ve dağıtım trafo imalatı, oto yedek parça, gıda ve turizm sektöründe de faaliyet göstermektedir.
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler ve pazar stratejileri sunarak alımsatım süreçlerini hızlı, kolay, güvenilir hale getirilerek rekabetçi fiyatlarla bu alanın öncüsü olmak en büyük hedefimizdir.

EN.
Tropikal Ahşap ve Orman Ürünleri Ltd. Şti. Started activities in wood and forest products in year 2004. Participating directly to the The company imports and exports Myanmar ” Burma “teak lumber and forest products such as iroko, sapelli from Africa. The company is one of the few companies in Europe investing the most in stocks in teak wood products. Therefore it is able to immediately answer the orders appropriate to the needs and requests of the customers. Especially the company is indispensable for yacht, decoration and shipyard companies. In our plant in Istanbul, Pendik built on an open and closed area of a total of 9.700 m² final products are both manufactured and stored. Teak and exotic lumbers are manufactured into hardwood, panels, sauna woods, deck, etc. profiles. Also our affiliate companies are active in the energy and distribution transformer manufacture, automobile spare parts, food and tourism sectors. Our main objective is to become a leader in this area through cost-effective and competitive prices by providing quality products and market strategies to our customers in accordance with their request and needs and through rapid, easy, reliable and effective purchase and sale procedures.

Share
× Teklif Al..!